Kosmetyki

Woda różana, czyli piękno zawarte w naturze

Natura ma każdemu z nas naprawdę dużo do zaoferowania. Odkrywamy to na nowo dzisiaj, kiedy już świat dookoła stał się tak bardzo syntetyczny, że aż kolejne sztuczne kosmetyki zaczynają nam szkodzić. Warto zatem zastanowić się nad zastosowaniem wody różanej – ten doskonały kosmetyk z pewnością pomoże nam uzyskać wspaniałe efekty. 

Woda różana – najważniejsze informacje

Przede wszystkim na początek warto przytoczyć garść podstawowych informacji dotyczących właśnie wody różanej. Wykonana jest ona z rozcieńczonego destylatu naturalnych płatków róży, zatem przy okazji warto dodać, że charakteryzuje się naprawdę pięknym zapachem. Co więcej, jednak stanowi prawdziwą bombę witaminową – zawarte w niej są witaminy z grupy B, A, C i wiele innych. Ponadto woda różana ma właściwości przeciwzapalne. Co nam to daje?

Woda różana – efekty

Wodę różaną można stosować na twarz oraz na włosy. W kontekście twarzy za jedno z najważniejszych działań wody różanej uważa się właśnie eliminowanie jakichkolwiek stanów zapalnych oraz usuwanie przebarwień. Skóra staje się gładsza, bardziej rozświetlona, jest dobrze odżywiona i bez wyprysków. Z kolei włosy pod wpływem wody różanej stają się bardziej błyszczące i gładkie. 

Woda różana – jak stosować

Jak można stosować taką wodę różaną? Na twarz stosowana jest ona w postaci toniku. Taki tonik nalewamy na wacik i lekko mokrym wacikiem przecieramy twarz dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Z kolei do włosów woda różana stosowana jest najczęściej w postaci mgiełki.

Oferta sprzedażowa wody różanej dostępna pod adresem: https://www.cocolita.pl/toniki/make-me-bio-rose-water-woda-rozana-100ml