Inne wpisy

Węgiel aktywny dla białych zębów

Aktywny węgiel od kilku sezonów wiedzie prym w pielęgnacji i wybielaniu zębów. Jego doskonałe właściwości kosmetyczne zostały już dawno zauważone, dzięki czemu też na rynku znajdziemy wiele produktów, w których stanowi on główny składnik (np. pasta do zębów coco glam).

Na czym polega fenomen past coco glam?

Aktywny węgiel jest jednym z najczęściej wybieranych składników do wybielania zębów. I choć na początku wśród kupujących produkt ten budził sporo konsternacji, to dziś już ma on swoich fanów, którzy wiedzą, że skuteczne wybielanie zębów możliwe jest tylko z coco glam. Fenomen tego typu past do zębów polega na tym, że aktywny węgiel zapewnia niską ścieralność, co z kolei chroni nasze szkliwo przed uszkodzeniami, a sam proces daje spektakularne efekty wybielające. I właśnie z tych względów, czarna pasta do zębów jest tak popularna ana rynku kosmetycznym.

Małymi krokami do sukcesu z coco glam

Choć pierwsze informacje dotyczące wybielających właściwości węgla aktywnego były dość chłodno przyjęte wśród potencjalnych klientów, to z czasem metoda ta zyskała rzesze fanów na całym świecie. Firma Coco Glam, jako pierwsza zaoferowała swoim klientom proszek z węgla aktywnego, który można wykorzystywać do wybielania zębów. Ten niezwykle popularny dziś preparat coco glam, charakteryzuje się ogromną skutecznością, która jest nieporównywalnie lepsza w stosunku do tradycyjnych past wybielających. Stosowanie proszku coco glam, nie ma żadnych skutków ubocznych, dlatego też możemy wybielać nim zęby tak często, jak tylko mamy ochotę.