Makijaż - porady

Rzęsy do nieba

Dla wielu kobiet zdrowe i długie rzęsy to podstawa dobrego wyglądu. Na rynku jest wiele różnych maskar, które oferują pogrubienie i wydłużenie rzęs. Można doklejać sztuczne rzęsy albo brać suplementy, jednak najlepszym wyborem jest odbudowa rzęs, aby same rosły długie i zdrowe. Są dostępne różnego rodzaju kuracje na rzęsy, ale większość z nich nie jest kompleksowa. A przecież wiele kobiet z natury ma cienkie i jasne rzęsy. Wiele tuszy to rzęs może je obciążać, przez co będą zagrożone wypadaniem.

Rzęsy jako ważna część wyglądu – jak pomóc rzęsom?

Dlatego dobrze jest znaleźć odżywkę do rzęs, która będzie w stanie na trwałe pomóc rzęsom w ich odbudowie. Najlepszym wyborem jest serum do rzęs long 4 lashes. Już sama nazwa wskazuje jaka jest funkcja tego produktu. Nakłada się go na rzęsy, a on stymuluje ich wzrost, a także działa na pogrubienie i zwiększenie ilości rzęs. Dzięki temu można zaobserwować, już po krótkim czasie stosowania, znacznie wydłużone rzęsy. Ale wydłużenie to nie jest najważniejsza sprawa.

 

Im więcej, tym lepiej. Ale nie tuszu!

Bardzo istotną kwestią jest to, aby rzęs było dużo. Tworzą wtedy gęsty wachlarz, który czyni oko większym, a spojrzenie ponętniejszym. Na szczęście użycie tego serum też pomaga zagęścić rzęsy, dzięki czemu jest ich więcej. Używanie  long 4 lashesa pomaga paradoksalnie zaoszczędzić pieniądze, gdyż wiele kobiet cieszy się, że nie musi już kupować maskary do rzęs. Poza tym, nie trzeba wieczorem martwić się o demakijaż oczu ani o to, że tusz będzie podrażniał oko.