bielenda zielona herbata
Kosmetyki do twarzy

Bielenda serum zielona herbata

Marka Bielenda jest znanym i renomowanym producentem różnego rodzaju kosmetyków. W jej ofercie szczególnie polecane jest serum Bielenda z zieloną herbatą.

Charakterystyka produktu

Bielenda serum z zieloną herbata jest produktem o szerokim spektrum zastosowania, ponieważ spełnia szereg funkcji. Produkt posiada konsystencję emulsji, która przeznaczona jest do codziennego stosowania na skórę. Serum z zieloną herbatą przeznaczone jest do różnych typów skóry, a przede wszystkim do cery mieszanej i normalnej. Jednakże mogą je również wykorzystywać osoby, które posiadają cerę tłustą oraz trądzikową. Produkt ten wyposażony jest w aktywną formułę, która zawiera w sobie niezwykłe bogactwo składników aktywnych. Sprawia to, że jest on niezwykle skuteczny w działaniu. Posiada działanie przede wszystkim odżywiające oraz nawilżające skórę.

Właściwości produktu

Bielenda zielona herbata jest kosmetykiem o szerokim przeznaczeniu. Przede wszystkim posiada on właściwości antybakteryjne, przeciwtrądzikowe oraz rozświetlające. Jednakże można go także stosować na różnego rodzaju przebarwienia czy też rozszerzone pory. Produkt składa się ze składników najwyższej jakości. Jego głównym składnikiem jest olejek z drzewa herbacianego, który posiada przede wszystkim działanie antybakteryjne. Oprócz tego w składzie produktu można również wymienić witaminę C, seboregulującą azeloglicynę oraz witaminę B3. Serum zawiera w swoim składzie także kwas migdałowy, który stosowany jest do złuszczania skóry.