Kosmetyki

Najciekawsze propozycje marki Makeup Revolution

Chcąc zachować konkurencyjność, producenci kosmetyków muszą wymyślać stale nowe produkty, dbając o ich wysoką atrakcyjność. Jeszcze bardziej muszą starać się robić to nowe marki, które mają ambicję utorować sobie drogę na szczyt i zdobyć przewagę nad firmami mającymi ugruntowaną pozycję. To pewnie między innymi dlatego wśród produktów Makeup Revolution, brytyjskiej marki makijażowej obecnej na rynku od stosunkowo niedawna, można znaleźć tak znakomite propozycje. Warto przyjrzeć się bliżej tym najciekawszym.

Cienie pachnące czekoladą

Paletki cieni tej marki są tym, co najmocniej zaskarbia jej zainteresowanie fanek makijażu, gdyż są one tanie, a każda paletka zawiera wiele kolorów i odcieni. Jednak nie tylko dlatego są one warte uwagi – paleta Chocolate ma piękne brązowe cienie, które w dodatku… pachną czekoladą!

makeup revolution

 

makeup revolution od cocolita.pl

Zestawy do makijażu

Okazuje się, że sprytnie obmyślane zestawy kosmetyków to specjalność marki Makeup Revolution. Wśród zestawów wielu cieni, można też znaleźć na przykład komplety do makijażu oczu, zawierające liczne cienie, aplikatory i pędzelki, a nawet liner, a także zestawy do konturowania twarzy. W ten sposób można od razu zaopatrzyć się w cały komplet kosmetyków i mieć je zawsze przy sobie, co szczególnie wygodne okaże się podczas wyjazdów. Dostępne są też praktyczne zestawy do ogólnego makijażu, zawierające te produkty, bez których nie może obejść się żadna kobieta.

Rozświetlacz o konsystencji żelu

Rozświetlacz mający formułę gęstego żelu to ewenement. Taki produkt dużo wygodniej się rozprowadza i można dozować go dowolną ilość, uzyskując tylko subtelne rozświetlenie lub mocny połysk.