Kosmetyki

Optyczne powiększenie dzięki białej kredce do oczu

Wytworzenie makijażu idealnego wiąże się z niezwykłą wprawą ręki a także tym, jakich kosmetyków użyjemy. Biała kredka do oczu okaże się trafionym wyborem jeśli chcemy uzyskać niecodzienne spojrzenie oraz gdy najzwyczajniej chcemy powiększyć oko. Tak niewiele trzeba by makijaż zadziałał, a my mogłyśmy poczuć się pewnie o każdej porze dnia czy nocy. Wystarczy zatem wystosować ulubionego producenta i można zaszaleć z wykonaniem perfekcyjnego make-upu.

Nieskazitelna oprawa oka

W białej kredce do oczu Cocolita można się zakochać. To właśnie dzięki niej wydobędziemy moc, jaką niesie nasze spojrzenie. Czy to malując tylko wewnętrzne kąciki oczu a może pozwalając sobie na więcej i wytwarzając całościowy cień na górnych powiekach – możemy stworzyć niebanalne ale także klasyczne wersje makijażu. W zależności od naszych upodobań wszystko jest możliwe i nie ma tutaj jakichkolwiek ograniczeń.

Grubsza czy cieńsza?

Biała kredka do oczu występuje w różnych wariantach. Możemy wynaleźć typy zupełnie cienkie, które posłużą na zrobienie mistrzowskiej kreski, a także grubsze i miękkie, które łatwiej jest rozetrzeć i nadać dzięki temu konkretnej prezencji. Każda z nas ma swoje zamiłowanie w określonych kosmetykach, dlatego też biorąc pod uwagę różne możliwości, można zrobić świetny makijaż, gdzie przy użyciu białej kredki do oczu zrealizujemy różne opcje makijażowe: połączenie kontrastowych barw, a także uzupełnienie kolorowych inspiracji. Wystarczy delikatny ruch, by biel mogła otworzyć nasze oczy szerzej, co będzie wyglądać naturalnie i oryginalnie zarazem.