Kosmetyki

Paletki Wibo

Jeżeli należymy do grona dziewczyn, które robią sobie makijaż to z pewnością używamy cieni do powiek. Są one bowiem jednym z podstawowych narzędzi do make-upu. Szczególnie użyteczne są paletki cieni. Poniżej przedstawimy paletki firmy wibo.

Kosmetyki w palecie 

paletka wibo

Paletki, czyli zestawy składające się najczęściej z jednego rodzaju produktów (np. cienie, róże, rozświetlacze) w różnych odcieniach są niezwykle wygodne. W jednym miejscu znajduje się bowiem wiele kolorów, co przyspiesza i upraszcza wykonanie makijażu. Dodatkowo są one przenośne – bardzo łatwo transportować ze sobą w torebce zamkniętą paletę.

Paletki wibo 

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów paletek tej marki. Te z serii Go Nude, Modern czy Neutral stały się już niemal kultowe. Paletka wibo jest sprawdzonym kosmetykiem. Cienie wchodzące w jej skład są łatwe w blendowaniu dzięki formule easy blend. Nie osypują się ani też nie rolują na powiece. 

Dzięki dużej różnorodności każda z nas może znaleźć swój wymarzony zestaw. Niektóre zestawy kolorystyczne są uniwersalne, niektóre to zestawienia letnie, inne natomiast wieczorowe. Koszt jednej paletki to około 50 złotych. Nie jest to wygórowana cena, zważywszy na ilość odcieni zawartej w każdej z nich.   

Prezent 

Paletka wibo jest również świetnym rozwiązaniem na prezent dla niemal każdej dziewczyny. Jest to upominek bezpieczny, z którego każda fanka makijażu z pewnością się ucieszy. Ponieważ każdy zestaw składa się z minimum 12 różnych odcieni, obdarowana osoba na pewno znajdzie przynajmniej kilka cieni, które przypadną jej do gustu.