Pielęgnacja - porady

Kosmetyki Biolik do zadań specjalnych

Kosmetyki Bioliq to doskonałej jakości dermokosmetyki do zadań specjalnych. Marka oferuje kilka specjalistycznych linii, które przeznaczone są dla problematycznych skór, a także dla skóry z różnymi problemami w tym starzejących się lub takich z przebarwieniami. Każda z pań znajdzie szereg doskonałych produktów, które świetnie działają na skórę.

Intensywna pielęgnacja z marką Bioliq

Kosmetyki Bioliq są ukierunkowane na różne problemy skórne. Wśród wielu dostępnych produktów znajdziemy też dermokosmetyki przeznaczone do skóry atopowej, czyli takiej, która wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Produkty do skór atopowych zawierają duże ilości intensywnie działających składników, które wykazują właściwości emoliacyjne, przez co też sprzyjają obudowie warstwy lipidowej skóry. Regularne stosowanie tego typu produktów Bioliq sprawia, że likwidowane są przyczyny atopowego zapalenia skóry. Skóra jest odnowiona, zmiękczona i uelastyczniona, dzięki czemu jest mniej podatna na utratę wody, podrażnienia.

Kosmetyki Bioliq do zadań specjalnych

Również posiadaczki skóry z niedoskonałościami znajdą w ofercie kosmetyków Bioliq istne perełki. Jedną z  nich jest specjalistyczne serum z korektorem, które przeznaczonw jest do skóry z niedoskonałościami. Serum działa matująca, tonujące, a także działa łagodząco. Jest bogata w dobroczynne kwasy, w tym w kwas salicylowy i glikolowy. Kosmetyk doskonale reguluje pracę gruczołów łojowych, a do tego łagodzi już istniejące podrażnienia, a także normalizuje wydzielanie sebum. To produkt do zadań specjalnych.

Kosmetyki Bioliq z tej strony