Kosmetyki do twarzy

Czy warto zdecydować się na kosmetyki nyx kosmetyki?

Marka nyx cosmetics z roku na rok zdobywa uznanie coraz większej liczby przedstawicielek płci pięknej. Nie wszystkie panie są jeszcze do końca przekonane, by wypróbować produkty wspomnianej marki. Jakie produkty powinny zatem wypróbować w pierwszej kolejności kobiety, które byłyby zainteresowane sprawdzeniem jakości marki nyx kosmetyki?

Baza Pore Filler

Produkt przeznaczony jest przede wszystkim dla przedstawicielek płci pięknej, które mają problem rozszerzonych porów. Baza jest nie tylko lekka, ale również silnie wygładzająca i niezapychająca. Należy zdawać sobie sprawę, że jest to doskonała alternatywa dla zdecydowanie droższych tego typu produktów dostępnych na rynku. 


Podkład mocno kryjący Invincible

Jest to produkt rekomendowany przede wszystkim paniom, które szukają bardzo silnie kryjącego podkładu. Produkt charakteryzuje się bowiem nie tylko bardzo gęstą, ale również kremową konsystencją. Należy również zaznaczyć, że co prawda jest ciężki, ale bardzo kryjący. Podkład zalecany jest szczególnie na większe wyjścia. Na co dzień może być bowiem zbyt ciężki. 

Spray utrwalający makijaż Dewy Finish

Jest to produkt, bez którego znaczna większość pań nie wyobraża sobie życia. Według części kobiet jest to zdecydowanie najlepszy spray utrwalający dostępny obecnie na rynku. Niektóre przedstawicielki płci pięknej używają go praktycznie codziennie. Wersja Dewy Finish gwarantuje kobietom naturalne wykończenie. 

Kolorowe maskary 

Warto wiedzieć, że bardzo trudno jest obecnie znaleźć na rynku drugą markę makijażową, która będzie posiadała tak szeroką ofertę kolorowych maskar.