Max Factor Facefinity podkład 3 w 1
Kosmetyki do twarzy

Podkład wielofunkcyjny – sprzymierzeniec zabieganych

Szykując się na wielkie wyjście rezerwujemy sobie na wykonanie makijażu odpowiednio dużo czasu – dokładnie wklepujemy bazę, aplikujemy korektor i wreszcie nakładamy podkład. Na co dzień jednak, gdy w pośpiechu szykujemy się do wyjścia z domu, ciężko wygospodarować wystarczającą ilość czasu na aplikację kilku kolejnych kosmetyków. Z pomocą przychodzą nam wtedy podkłady wielofunkcyjne, jak na przykład Max Factor Facefinity, produkty łączące w sobie funkcje bazy, podkładu i korektora. Co więcej, wybierając wśród wielu dostępnych kolorów podkładów Max Factor Facefinity bez problemu znajdziemy odcień dopasowany do naszej karnacji.

Trzy w jednym

Decydując się podkład wielofunkcyjny za jednym zamachem aplikujemy tak naprawdę trzy różne kosmetyki: bazę pod makijaż, wyrównującą powierzchnię skóry, korektor maskujący niedoskonałości i oczywiście sam podkład, nadający naszej cerze jednolity, świeży wygląd. Zyskujemy na czasie, to po pierwsze. Po drugie – używając trzech osobnych kosmetyków nigdy nie mamy pewności, jak będą one ze sobą „współpracować” – podkład może mieć tendencje do rolowania się na niektórych bazach, z kolei korektor może mieć odcień odmienny od podkładu i w efekcie się od niego odcinać. Decydując się na kosmetyk wielofunkcyjny mamy ten problem z głowy. Biorąc pod uwagę liczne dostępne odcienie podkładu Facefinity, z pewnością znajdziemy kolor, który dopasuje się do naszej buzi i spełni funkcje trzech różnych kosmetyków.

Szeroka gama odcieni

Kupując podkład należy zwrócić szczególną uwagę na to, by jego barwa była odpowiednio dopasowana do naszej cery a podkład nie tworzył efektu maski. I tu kolejna dobra informacja –  kolory podkładów Max Factor Facefinity są naprawdę różne – jest ich kilkanaście, od bardzo jasnych po te zdecydowanie ciemniejsze. Mając do wyboru tyle odcieni podkładu Facefinity z pewnością znajdziemy taki, który idealnie stopi się z naszą cerą i nada jej jednolity, zdrowy wygląd.