Kosmetyki do twarzy

Estee lauder podkład

Nieskazitelna skóra to marzenie każdej kobiety. Dziś ten efekt możliwy jest dzięki doskonałym produktom, jakie oferuje nam rynek kosmetyczny. Jednym z pionierów jest podkład model estee lauder , który na całym świecie ma miliony wiernych fanek.

Double wear- estee lauder podkład

Prawidłowe nakładanie podkładu uznawane jest za podstawę wielkiej sztuki makijażu. Z kolei dobry jakościowo podkład, dobrany do odcienia skóry i wręcz na niej niewidoczny to podstawa pięknego makijażu. By spełnić te wymagania, koniecznie trzeba zainwestować w dobry jakościowo produkt, który spełni nawet najśmielsze oczekiwania użytkowniczek. Bezkompromisowy na rynku jest estee lauder podkład, który uznawany jest za najlepszy na rynku produkt, który zapewnia dobre krycie i ogromną trwałość. Do zalet tego typu produkt na pewno należy też doliczyć łatwość rozprowadzania go na skórze oraz ogromną gamę dostępnych odcieni. To z koeli sprawia, że każda kobieta znajdzie swój idealny kolor. Podkład utrzymuje się na skórze przez wiele godzin i to w nienagannym stanie, sprawiając, że nie wymaga on poprawek w ciągu dnia.

Idealna konsystencja

Za łatwość aplikacji podkładu estee lauder odpowiada też jego konsystencja. Podkład jest stosunkowo płynny, wręcz lejący się w konsystencji, a to doskonale ułatwia jego nakładanie na skórę twarzy. Co więcej, można nałożyć go w postaci cienkich warstw, tym samym można stopniować rodzaj krycia. W trakcie aplikacji należy pamiętać, że to typ podkładu tzw. zastygającego, a więc sucha skóra będzie wymagała wcześniejszego nałożenia odpowiedniego kremu nawilżającego, ponieważ tylko wtedy uzyska się trwały, wręcz spektakularny efekt.