Kosmetyki

Nyx mixer

Nyx mixer to seria pigmentów, które zostały stworzone do mieszania z podkładami w celu zmiany ich kolorów. W ten też sposób uratujesz źle dobrany kolor podkładu, sprawiając, że skóra będzie pięknie się prezentować. Nyx mixer to must have każdej kosmetyczki.

Nyx mixer

Pigmenty dostępne są w aż 6 kolorach, co daje wile możliwości zmieniania kolorów nietrafionych podkładów. Produkty występują w 30 mililitrowych tubkach, zaś by otrzymać dany efekt (przyciemnienia lub rozjaśnienia podkładu) potrzeba tylko odrobiny. Z pigmentami nyx mixer Cocolita możesz stworzyć swój idealny odcień podkładu. Płynne pigmenty zostały w ten sposób, by móc indywidualnie dobierać tonację, odcień i wykończenie wszystkich płynnych podkładów. Z pigmentem można osiągnąć perfekcyjne dopasowanie stosowanego podkładu do koloru cery. W wielu tez przypadkach nyx mixer pozwala uratować nietrafiony podkład, który bez niego trafiłby do kosza. Dziś już nie musisz bać się nietrafionych zakupów.

Wśród wielu dostępnych kolorów na pewno na szczególną uwagę zasługuje pigment w kolorze Luminous. To barwnik o szampańskim odcieniu ze złotymi tonami. Niewielka ilość wymieszana z ulubionym podkładem sprawia, że uzyskuje się efektowne rozświetlenie skóry.

Dodatek tego pigmentu pozwala też na otrzymanie wieczorowej, imprezowej wersji makijażu i to bez kupowania wielu różnych produktów. To świetna inwestycja, jeżeli lubimy malować się w różny sposób. Samodzielnie nałożony produkt doskonale rozświetli spojrzenie, spełniają się w roli cienia.