Paznokcie

Manicure bez tajemnic

Wiele kobiet, ma dość długiego malowania paznokci tradycyjnymi lakierami i odprysków, które często pojawiają się już parę dni po wykonanym manicure. Prawdopodobnie, nie ma już osoby, która nie słyszałaby o lakierach hybrydowych, jednak duża część osób narzeka na brak czasu i pieniędzy, aby regularnie robić paznokcie hybrydowe u kosmetyczki, u której coraz ciężej jest znaleźć wolny, odpowiadający nam termin wizyty.

Hybryda w zaciszach twojego domu

Rynek kosmetyczny zalewają produkty i akcesoria do wykonywania paznokci. Jeśli istnieje problem ze znalezieniem czasu, na pobyt u kosmetyczki, zawsze można spróbować swoich sił w samodzielnym wykonaniu manicure. Istnieje mit, że jest to droga inwestycja. Rzeczywiście istnieje wiele marek, które można uznać za drogie jednak takie jak np. lakiery hybrydowe Hi, cechują się dobrą i przystępną ceną, dodatkowo zapewniając znakomitą jakość. Na internecie możemy znaleźć gotowe zestawy,w które skład wchodzi m.in lampa UV, które pomogą nam w uzyskaniu wymarzonego efektu.

Przyszłościowy zawód

Jeśli opanuje się sztukę malowania paznokci, można rozważyć pracę w tym zawodzie. Zadbane dłonie i paznokcie są ważnym elementem urody każdej kobiety. Piękne, długie, zdrowe paznokcie oraz aksamitna i delikatna skóra dłoni to marzenie niejednej kobiety. Z tego względu zawód stylistki staje się coraz bardziej popularny, ale jednocześnie coraz bardziej wymagający. Miesięczne wynagrodzenie manikiurzystki oscyluje w granicach 2200 – 3000 zł brutto. 

Podsumowując, stylizacja paznokci jest w zasięgu ręki każdej kobiety. Dzięki ofercie lakierów hybrydowych Hi Hybrid, nie trzeba martwić się o wysokie koszty,a ni mały wybór kolorystyczny.