Kosmetyki

Jak stosować rozświetlacz

W jednych krajach sięga się po niego bardzo często i niemalże zawsze, a w innych ceni się inne rozwiązania i rozświetlacze do twarzy Wibo byłyby niezbyt przydatne. Tego typu kosmetyki świetnie odbijające światło ze względu na sporą zawartość pigmentów. Nałożenie na twarz rozświetlacza sprawia, że staje się ona znacznie bardziej gładka i pełna blasku. Jeśli komuś zależy na uzyskaniu takiego właśnie efektu, to jak najbardziej warto sięgnąć po rozświetlacz Wibo.

Kosmetyk, który rozświetli każdą twarz

Obecnie sporą popularnością cieszą się rozświetlacze, czyli kosmetyki odbijające światło. Dostępne są one w wielu wersjach, a ich wybór zależy od typu cery. Coraz większym uznaniem cieszą się korektory rozświetlające, które nakłada się punktowo. Na ich korzyść przemawia to, że są bardzo wygodne w użyciu. Wystarczy nałożyć je na zagłębieniu jakiegoś miejsca na skórze twarzy, po czym rozsmarować wedle uznania. Inną opcją są pudry rozświetlające, które polecane są przede wszystkim osobom niemających żadnych problemów z niedoskonałościami skórnymi w postaci trądziku. Jeśli skóra jest poszarzała i utraciła blask, to taki rozświetlacz będzie strzałem w dziesiątkę. Jeszcze inną opcją są bazy rozświetlające pod mocny i pełny makijaż. Idealnie przykrywają przebarwienia i podobne niedoskonałości. 

Nakładanie rozświetlacza

Rozświetlacze Wibo nakłada się w tych miejscach, które mają zostać podkreślone. Głównie chodzi tutaj o czoło, nos, oczy, brodę i kości policzkowe. Można stosować je samodzielnie lub po wymieszaniu z podkładem. Świetne efekty można uzyskać, nakładając rozświetlacz pod łuki brwiowe czy też w kącikach oczu.