Kosmetyki do twarzy

Rodzaje tuszy do rzęs

W każdej damskiej kosmetyczce jest przynajmniej jeden tusz do rzęs. Właśnie – przynajmniej jeden! Zazwyczaj jest ich kilka, bo każdy kosmetyk daje inny efekt. Mogą być wodoodporne. Mogą mieć różne kolory, różne szczoteczki. Między jakimi rezultatami możemy wybierać?

Pogrubienie

Każda kobieta marzy o grubych i gęstych rzęsach. Dobry tusz załatwi to w kilka sekund. Do tego celu można wykorzystać: tusz 2000 Calorie Dramatic Volume lub Excess Volume Extreme Impact Mascara od Max Factor. Tusze te są szczególnie polecane, gdy naturalne rzęsy są bardzo cienkie lub rzadkie. Jego użycie sprawia, że oko zyskuje wyraźną oprawę.

 

Wydłużenie

Stosuje się je, gdy rzęsy są krótkie. Dobrym przykłądem kosmetyku wydłużającego jest Max Factor Lash Extension Effect. Jego działanie sprawia, że rzęsy są dłuższe aż o 75%, nawet w trudno dostępnym kąciku oka.

 

Podkręcenie

Wielu kobietom zależy też na seksownym podkręceniu rzęs. Nasze babcie używały w tym celu zalotki. Obecnie, jednak stosuje się ją rzadko. Jest mało poręczna i wiele osób bało się jej używać, bo wyglądem przypomina wymyślne narzędzie tortur. Lepiej użyć tuszu 2000 Calorie Curl Addict, Volume & Curl Mascara od Max Factora.

 

Efekt sztucznych rzęs

Przyklejanie sztucznych rzęs jest czasochłonne i wymaga pewnej wprawy. Łatwiej jest użyć tuszu Max Factor False Lash Effect Mascara, który daje piękny efekt wydłużenia i rozdzielenia pojedynczych włosków. Nadaje naturalnym rzęsom objętości, którą normalnie mogą pochwalić się jedynie rzęsy z pudełka.

Oferta sprzedażowa tuszy do rzęs pod adresem: https://www.cocolita.pl/max-factor