Montibello Smooth Perfection spray do włosów
Kosmetyki,  Pielęgnacja - porady

Jakie są zalety produktów marki Montibello?

Skóra głowy wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Kosmetyki powinny być właściwie dobrane, tak żeby nie wywoływały podrażnień. Kosmetyki do włosów wyprodukowane przez Montibello mogą znacząco odżywić włosy oraz poprawić ich kondycję.

Produkty Montibello do włosów

Montibello jest hiszpańskim producentem kosmetyków do włosów. Początek historii zaczyna się w latach 60-tych XX wieku. Jakość produkowanych kosmetyków stoi na bardzo wysokim poziomie, dlatego duża popularność firmy nie powinna nikogo szczególnie dziwić. Każda formuła oraz receptura jest poparta rzetelnymi badaniami naukowymi.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie produkty marki Montibello mają swój unikalny charakter oraz wydźwięk. Kosmetyki Montibello są naprawdę świetnej jakości, dlatego włosy są idealnie nawilżone oraz odżywione. Należy jednak pamiętać, że tylko regularne stosowanie preparatów może dać pozytywne efekty. Szampon pomaga naprawić barierę lipidową włókien włosowych i chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Pielęgnacja włosów

Oprócz tego przywraca spoiwo i wykazuje silne działanie antystatyczne. Szczególnie warta polecenia jest maska do włosów, która ich nie obciąża i jest bardzo lekka. Pomaga odbudować włosy i poprawić ich gęstość. Maski do włosów mają to do siebie, że mocno obciążają włosy, natomiast kosmetyki Montibello tego nie robią. Maska wchłania się bardzo szybko i pozostawia włosy lekkie oraz odżywione.

W sprzedaży jest jeszcze dostępna specjalna odżywka do włosów Montibello, która przywraca wewnątrzkomórkowe spoiwo i ułatwia rozczesywanie włosów. Jest to idealny produkt, jeżeli się nam akurat spieszy i nie możemy trzymać odżywki na włosach przez długi czas. Konsystencja odżywki jest dosyć gęsta, ale jednocześnie lekka. Nie jest rzadka, ani lejąca się. Bardzo dobrze regeneruje oraz nawilża włosy, a przy tym ich nie obciąża. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że jest bardzo wydajna i jedno opakowanie starcza na naprawdę długi czas. Cena odżywki to około 40 złotych, więc raczej każdy może sobie pozwolić na taki wydatek bez nadwyrężania budżetu.