Akcesoria

Lampa UV – 48W Sunone

Wykonywanie manicure hybrydowego lub żelowego wiąże się z posiadaniem odpowiedniego sprzętu, który pozwoli utwardzić kolejne warstwy manicure poprzez naświetlanie ich światłem o odpowiednio dobranej mocy. Lampa 48W Sunone doskonale poradzi sobie z takim zadaniem.

Moc lampy

Każdy manicure i każda warstwa potrzebują innej mocy i innego czasu naświetlania, dzięki czemu ich twardość będzie najbardziej optymalna. Opisywana lampa posiada niezwykle wygodny sensor ruchu, który pozwala na stałą emisję światła białego nawet do 120 sekund. Oprócz tego lampa wyposażona jest w tryby pracy 10, 30, 60 i 99 sekund. Ostatnia opcja dedykowana jest żelom budującym, których gruba warstwa wymaga stopniowego zwiększania mocy lampy, aby wszystko zostało utwardzone prawidłowo. Tryb 99 w ciągu całego czasu naświetlania stopniowo zwiększa moc, aby proces utwardzania żelu został przeprowadzony prawidłowo.

Żywotność lampy

Jeżeli lampa jest kupowana do użytku domowego to śmiało można stwierdzić, że będzie użytkowana nawet przez kilkanaście lat. W przypadku jednak zakupienia jej do salonu kosmetycznego można pokusić się o domysł, że będzie służyła zdecydowanie krócej. W każdym razie jest to aż 50 tysięcy godzin, także i w jednym i w drugim przypadku nie trzeba martwić się o nagłe zaprzestanie działania sprzętu.

Odpowiedni kształt lampy pozwala na umieszczenie w niej całej ręki bez konieczności utwardzania kciuków osobno. Jeżeli w planach jest natomiast pedicure to szybkim ruchem można lampę oddzielić do podstawy doczepionej do niej na magnes i ustawić w odpowiednim do pedicure miejscu – na podłodze.